To był tydzień! (47) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (47)

person Redakcja 28/11/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 22 - 28 listopada 2021 r.

Za nami ostatni pełny tydzień listopada. Poza promocjami z tytułu Black Weeku obfitował też w ważne wydarzenia na aftermarkecie. Michał Tochowicz został prezesem firmy Moto-Profil, zastępując na tym stanowisku Leszka Żurka.

 

Grupy Auto Partner i Wielton podsumowały swoje wyniki finansowe za pierwsze 3 kwartały roku 2021.

 

Głośno zrobiło się też o sytuacji finansowej spółki Stomil-Poznań, należącej do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, która ze względu na potężne długi może po 90 latach działalności może ulec likwidacji.

 

carVertcial opublikował raport, w którym przedstawiono, w których samochodach używanych są najczęściej cofane liczniki.

 

SDCM alarmuje, że poza stalą i półprzewodnikami występują również braki magnezu, co może mieć bardzo negatywny wpływ na branżę motoryzacyjną w Polsce.

 

Valeo zaprezentowało swój skaner LiDAR trzeciej generacji, który ma zadebiutować na rynku w 2024 roku, a PISKP odniosła się minionego protestu diagnostów w Warszawie i przekonywała, że brak waloryzacji cen badania technicznego może zagrażać również bezpieczeństwu na polskich drogach.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).