To był tydzień! (46) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (46)

person Adrian Januszkiewicz 20/11/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 14 - 20 listopada 2022 r.

 

Przedostatni pełny tydzień listopada 2022 obfitował w wydarzenia motoryzacyjne. Auto Partner SA przedstawił wyniki finansowe za październik br., a także za minione 3 kwartały.

 

Kwartalne wyniki finansowe przedstawiły także FO Dębica SA i Grupa Wielton.

 

Ważnym tematem tygodnie były również planowane zwolnienia grupowe w zakładzie MAN Bus w Starachowicach.

 

Najnowszy MotoBarometr od Exact Systems wskazał, że polskie zakłady motoryzacyjne zatrudniają duży odsetek pracowników z Ukrainy.

 

Podczas oficjalnej konferencji prasowej Izera ogłosiła, że platforma jej samochodu elektrycznego zostanie zbudowana przez chińską firmę Geely.

 

Raport Capgemini wskazał jakie postępy dokonała branża motoryzacyjna na rzecz zrównoważonego rozwoju w ciągu ostatnich 3 lat.

 

Z kolei Pirelli i Inter Cars odkryli karty odnośnie swoich kalendarzy na rok 2023.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).