To był tydzień! (46) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (46)

person Redakcja 17/11/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11 - 17 listopada 2019 r.

W tygodniu kończącym pierwszą połowę listopada działo się bardzo dużo w branży motoryzacyjnej. Inter Cars opublikował wyniki finansowe za październik br., notując kolejne wzrosty sprzedaży. Pojawiła się zapowiedź kalendarza ściennego ProfiAuto na 2020 r., a PGM świętowała 3 lata działalności.

 

Miniony tydzień mógłby dostać przydomek “fabryczny”, bo: Hengst oficjalnie otworzył swoją nową fabrykę w Rawiczu, Grupa ZF zakończyła budowę pierwszego zakładu w Wietnamie, Tesla zapowiedziała budowę fabryki samochodowej pod Berlinem, a Toyota i chiński BYD ogłosili, że wspólnie uruchomią ośrodek badań i rozwoju (R&D) nad bateriami do samochodów elektrycznych (BEV).

 

Firma AS24 podsumowała tegoroczne targi TransLogistica, a Grupa Nexus zyskała nowego członka w Ameryce Pólnocnej.

 

W Kielcach podpisano umowę o współpracy pomiędzy przedstawicielami konsorcjum, które będzie opracowywać system automatycznego i zdalnego nadzoru nad zachowaniem kierowców, dzięki któremu będzie możliwe ich profilowanie. Rozporządzenie ws. szczegółowych warunków udzielania wsparcia zakupu nowych pojazdów ze środków FNT osobom fizycznym opublikowano w Dzienniku Ustaw.

 

Fabryka Samochodów Elektrycznych w Bielsku-Białej rozpoczęła crowdfoundingową zbiórkę pieniędzy na promocję swojego elektrycznego samochodu dostawczego, a firma Mister Auto opublikowała ranking miast świata najbardziej i najmniej przyjaznych dla kierowców samochodowych.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).