To był tydzień! (46) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (46)

person Joanna Piszcz 21/11/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 15 - 21 listopada 2021 r.

W minionym tygodniu warto zwrócić uwagę na kilka istotnych wydarzeń. W Warszawie odbył się protest diagnostów samochodowych, którzy walczą o wyższe stawki za badania techniczne pojazdów – petycja w tej sprawie trafiła do Kancelarii Premiera. A w piątek dystrybutor części zamiennych ELIT Polska poinformował o zmianie na stanowisku prezesa.

 

Najnowszy raport „MotoBarometr” firmy Exact Systems wskazuje, że inwestycje w branży moto w Polsce będą chwilowo wstrzymane, ale mają wrócić w ciągu 3 lat.

 

Firma Oponiarska Dębica odnotowała w Q3 2021 wzrost przychodów ze sprzedaży pomimo rosnących cen surowców, a Castrol został rekomendowanym dostawcą środków smarnych dla Lynk & Co w Europie.

 

Z kolei Daimler Truck AG i TotalEnergies będą wspólnie rozwijać infrastrukturę wodorową dla pojazdów ciężarowych.

 

Firma Valeo została wyróżniona przez Frost & Sullivan za innowacyjność swoich produktów. Natomiast Monroe wprowadza 5-letnią gwarancję na amortyzatory LV.

 

Kultowy Ford Mustang rocznik ‘65 w świetle zjawiskowych neonów został głównym bohaterem kalendarza ProfiAuto na rok 2022.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).