To był tydzień! (45)

To był tydzień! (45)

person Joanna Piszcz 13/11/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 7 - 13 listopada 2022 r.

Miniony tydzień upłynął pod znakiem podsumowań wyników finansowych spółek – Inter Cars pochwalił się wynikami za październik 2022. Z kolei raporty finansowe za trzeci kwartał tego roku opublikowały firmy Oponeo i Hankook.

 

Grupa LKQ Europe otworzyła magazyn centralny w kompleksie logistycznym Kraków Airport w Modlniczce.

 

Bartosz Ostałowski dokonał kolejnej wielkiej rzeczy w swoim życiu, zapisując się w Księdze Rekordów Guinnessa i podsumował swoje osiągnięcia na konferencji prasowej.

 

Według opublikowanego właśnie raportu kwartalnego KPMG i PZPM, liczba rejestracji nowych samochodów osobowych spadła o 9% w ciągu trzech kwartałów 2022 r.

 

W ramach programu Akademia Quartz eksperci TotalEnergies odwiedzili kolejne szkoły o profilach motoryzacyjnych w Polsce.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).