To był tydzień! (45) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (45)

person Joanna Piszcz 11/11/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 5 - 11 listopada 2018 roku.

Miniony tydzień to m.in. informacje o wynikach finansowych Auto Partner S.A. za październik 2018 oraz Brembo za Q3 2018. Z kolei Total z Inter Cars ogłaszają europejską, strategiczną współpracę. Znamy już także datę targów ProfiAuto Show 2019.

 

Na europejskim rynku nowe inwestycje i przejęcia. Doyen Auto (spółka zależna od Autodis Group) umacnia swoją pozycję w krajach Beneluksu dzięki przejęciu Verviers Freins (Belgia). Natomiast na Węgrzech południowokoreańska firma Doosan zbuduje jedyny jak do tej pory w Europie zakład produkujący folię miedzianą do akumulatorów pojazdów elektrycznych. A w Polsce kłopoty przeżywa Ursus – spółce grozi niewypłacalność.

 

Continental udostępnił pierwszą aktualizację cyfrowej platformy monitorowania opon ContiConnect, a firma KYB Europe wyprodukowała już drugi film 3D w wirtualnej rzeczywistości, który pozwala doświadczyć wrażeń, jakich doznać mogą piloci WRX. Z kolei Inter Cars zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się w listopadzie.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).