To był tydzień! (45) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (45)

person Redakcja 14/11/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 8 - 14 listopada 2021 r.

Za nami drugi tydzień listopada, który obfitował w wydarzenia ważne i podsumowania. PISKP przedstawiła szczegóły protestu, który odbędzie się 18 listopada br. w Warszawie. Z kolei UOKiK w swoim najnowszym raporcie #UOKiKtestuje poddał weryfikacji różne cechy płynów do spryskiwaczy 8 marek.

 

Inter Cars podał wstępne dane finansowe za III kwartał br. oraz pełne za październik. Podobnie zrobiła Grupa Oponeo.pl, która opublikowała pełne dane za miniony kwartał i miesiąc.

 

Podsumowań kwartalnych dokonały także PZPO, FO Dębica oraz Brembo.

 

W minionym tygodniu ogłoszone zostały także zmiany personalne w dwóch firmach. Euromaster ECN ogłosił nowego prezesa zarządu, a BorgWarner jego nową członkinię.

 

Firma Autos została oficjalnym sponsorem i partnerem warsztatowym Kamena Rally Team.

 

BILSTEIN za to po raz czternasty został wyróżniony przez czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego „SPORT AUTO”.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).