To był tydzień! (44) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (44)

person Adrian Januszkiewicz 6/11/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 31 października - 6 listopada 2022 r.

 

Rozpoczął się listopad i mimo długiego weekendu w branży motoryzacyjnej się działo. Zaczęły już obowiązywać nowe wytyczne co do przeprowadzania okresowych badań technicznych pojazdów przez SKP.

 

Parlament Europejski i Rada zawarły porozumienie, które oznacza, że od 2035 r. wszystkie nowe auta osobowe i dostawcze rejestrowane w UE będą bezemisyjne. Na ważne pytania w związku z tym punktem „Fit for 55” odpowiedział holenderski eurodeputowany Jan Huitema.

 

BILSTEIN przedstawił raport po tegorocznej akcji darmowych badań z mobilnym testerem zawieszenia.

 

Retrofity OSRAM Night Breaker LED H7 zostały zatwierdzone do użytku na czeskich drogach publicznych.

 

Zarząd Nokian Tyres podjął decyzję o inwestycji w nową fabrykę opon dla aut osobowych, która ma powstać w Rumunii.

 

Z kolei FORVIA podsumowała tegoroczną edycję FORVIA Women’s Summit.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).