To był tydzień! (44) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (44)

person Adrian Januszkiewicz 5/11/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 30 października - 5 listopada 2023 r.

 

Jednym z ważniejszych tematów minionego tygodnia był nowy podatek od aut spalinowych, który ma zacząć obowiązywać pod koniec 2024 r.

 

Firma Oponiarska Dębica SA przedstawiła szacunkowe wyniki finansowe za III kwartał br.

 

Grupa Wielton przedstawiła swoją nową strategię rozwojową na lata 2023-2027.

 

Podsumowano październikowe spotkanie Akademii Młodego Mechanika w Białymstoku.

 

EWT Truck & Trailer Polska, generalny dystrybutor naczep SCHMITZ Cargobull, przyznał tytuł warsztatu roku 2023.

 

Mahle Powertrain otworzył nowe, najnowocześniejsze centrum rozwoju akumulatorów w Stuttgarcie.

 

carVertical opublikował swój najnowszy Indeks Przejrzystości Rynku.

 

Był to też owocny tydzień dla dystrybutorów części w Polsce. Opoltrans otworzył nową filię w Pyskowicach, Martex w Koninie, a Auto Land w Zabrzu.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).