To był tydzień! (44) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (44)

person Joanna Piszcz 7/11/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 1 - 7 listopada 2021 r.

Pierwszy tydzień listopada upłynął pod znakiem wielu ważnych wydarzeń. Na mapie dystrybutorów części zamiennych pojawiły się dwie nowe filie – Auto Partner SA w Puławach i firmy Martex w Płocku.

 

Po trzech kwartałach 2021 roku liczba rejestracji nowych samochodów osobowych w Polsce jest o 17,7% wyższa w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku – wynika z raportu KPMG i PZPM.

 

Inwestycje – Bosch przeznaczy ponad 400 mln euro na fabryki chipów, z kolei ZF rozbudowuje Zakład Elektroniki w Częstochowie. Natomiast Phoenix Contact E-Mobility otwiera w Polsce nową fabrykę.

 

Zmiany personalne – jednogłośnie nowym prezesem Stowarzyszenia Producentów i Importerów Akumulatorów i Baterii w Polsce został Roman Urbaniak z Exide Technologies.

 

Opony zimowe Hankook i*cept evo 3 i całoroczne Kinergy 4S 2 X wygrały w testach magazynów “Auto Bild Sportscars” i “Auto Bild Allrad”.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).