To był tydzień! (43) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (43)

person Joanna Piszcz 25/10/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 19 - 25 października 2020 r.

Koniec października przynosi zmiany i informacje personalne. Łukasz Kopiec został powołany na członka zarządu Moto-Profil. Natomiast Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA, znalazł się w raporcie “Wycena polskich menadżerów“, przygotowanym przez firmę Martis Consulting.

 

Szykują się zmiany na stacjach kontroli pojazdów – rząd rozpoczął prace nad projektem ustawy, który ma wprowadzić zmiany zasad przeprowadzania badań technicznych.

 

Dobre informacje nadeszły z Niemiec – retrofity OSRAM zostały dopuszczone do użytku na drogach publicznych.

 

ELIT Polska wprowadza do oferty wiele nowych, renomowanych marek części oraz płynów eksploatacyjnych do pojazdów osobowych i ciężarowych.

 

Pierwsze kontenery z częściami pod marką PGM Automotive wyruszyły do Afryki 20 października.

 

Sieć Autos podjęła decyzję o tymczasowym odwołaniu eventów Hengst Day.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).