To był tydzień! (43) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (43)

person Joanna Piszcz 30/10/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 24 - 30 października 2022 r.

W ostatnim tygodniu października warto zwrócić uwagę na kilka istotnych wydarzeń. Stowarzyszenie CLEPA podało dane pokazujące złe nastroje w branży motoryzacyjnej. Z kolei LG Energy Solution pochwaliło się rekordowymi przychodami za trzeci kwartał 2022 r.

 

Firmy z branży moto znalazły się wśród nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

 

Firma AS-PL podsumowała targi AutoTrade Expo i Equip Auto, natomiast Alliance Automotive Group (większościowy udziałowiec Groupauto CEE) wdraża w Polsce koncept warsztatowy NexDrive.

 

Q Service Castrol zaczyna współpracę z influencerami, a ORLEN zapowiada otwarcie kolejnych stacji tankowania wodoru.

 

Wycieraczki TRICO Exact Fit zostały Produktem Roku A1 Motor Stories.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).