To był tydzień! (43) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (43)

person Redakcja 31/10/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 25 - 31 października 2021 r.

Za nami ostatni tydzień października. W jego trakcie diagności samochodowi zapowiedzieli organizację manifestacji w Warszawie na 18 listopada. Z kolei Exact Systems zaprezentował swój najnowszy “MotoBarometr” prezentujący nastroje w polskim i europejskim automotive.

 

Partnerzy społeczni w Radzie Dialogu Społecznego zaapelowali o pomoc dla polskiego automotive do rządu, w związku z kryzysem czipowym, a eksperci Autobaza.pl zauważyli, że w związku z nim zauważalne są wzrosty sprzedaży pojazdów z napędami alternatywnymi.

 

EuroWarsztat świętował jubileusz 20-lecia działalności w Polsce. Za to niemiecka spółka Henniges Automotive ogłosiła upadłość.

 

Delphi Technologies wraz z NEXUS Automotive International zainwestowało w fundusz venture capital o nazwie Mobilion.

 

Odbyło się szkolenie Akademia Quartz dla uczniów szkół branżowych, a KSSE wraz z siecią warsztatów ProfiAuto Serwis zapowiedziały rewolucję w kształceniu mechaników z pomocą aplikacji ProfiAuto Serwis VR.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).