To był tydzień! (42) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (42)

person Redakcja 18/10/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 12 - 18 października 2020 r.

W minionym tygodniu stowarzyszenie SDCM ogłosiło, że tegoroczna edycja Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego ze względu na panującą sytuację z pandemią COVID-19 odbędzie się online.

 

W firmie Axalta Hadi Awada zastąpił na stanowisku Senior Vice President, Global Transportation Coatings Steve’a Markevicha. Total Lubrifiants oraz Grupa Kapitałowa Inter Cars przedłużyły umowę dotyczącą europejskiej, strategicznej współpracy.

 

Paweł Wideł, prezes Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych, uznał, że branża motoryzacyjna w Polsce czyni już pierwsze udane kroki ku wyjściu z kryzysu spowodowanego przez COVID-19. Dane Polskiego Związku Producentów Kukurydzy wykazały wysoki potencjał kukurydzy jako biopaliwa dla branży motoryzacyjnej.

 

Konfederacja Lewiatan wydała oświadczenie, w którym nakłania rząd Polski, aby system rozszerzonej odpowiedzialności producenta (ROP) przeszedł kilka zmian, aby działał skuteczniej.

 

Mahle i Daimler AG osiągnęły porozumienie w sprawie dostępu do kodowanych portów diagnostycznych OBD pojazdów Mercedes-Benz. Continental otrzymał prestiżową nagrodę Tire Technology Award za koncepcyjną oponę dla elektrycznych robotaksówek.

 

Energa rozpoczęła od Gdyni pilotażowy projekt wykorzystania oświetlenia ulicznego jako stacji ładowania, a stołeczna policja odebrała zamówienie sześciu w pełni elektrycznych modeli Hyundai KONA Electric, rozszerzając swoją flotę o bezemisyjne pojazdy.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).