To był tydzień! (42) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (42)

person Joanna Piszcz 21/10/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 15 - 21 października 2018 roku.

Ostatni tydzień przyniósł wyniki trzeciej edycji raportu “MotoBarometr 2018. Nastroje w automotive” przygotowanego przez Exact Systems. Wynika z niego, że już co trzecia fabryka motoryzacyjna w Polsce produkuje części do pojazdów elektrycznych, hybrydowych i autonomicznych.

 

Pojawiły się także nagrody i wyróżnienia. Spółka ZF została uznana przez Frost&Sullivan “Europejską Firmą Roku 2018“.  Natomiast KYB został nagrodzony przez Toyota Motor Corporation za wkład w rozwój nowoczesnych technologii. Z kolei dystrybutor części zamiennych do pojazdów ciężarowych – Martex – został uznany przez Temot za najlepszego udziałowca w branży truck aftermarket.

 

Pojawiły się nowe katalogi – katalog części zamiennych LuK do samochodów osobowych i dostawczych po raz pierwszy z zestawami do naprawy skrzyń biegów, pierwszy katalog części wszystkich marek firmy Schaeffler do transporterów oraz katalogi części zamiennych DT Spare Parts m.in. dla Scanii i Mercedesa.

 

Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Infrastruktury przygotowały kolejne ułatwienia dla kierowców i właścicieli pojazdów – m.in. likwidację karty pojazdu.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).