To był tydzień! (41) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (41)

person Joanna Piszcz 11/10/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 5 - 11 października 2020 r.

W tym tygodniu świat aftermarketu zaskoczyła wiadomość o odejściu ze spółki Moto-Profil jej dyrektora zarządzającego i członka zarządu – Bogumiła Papiernioka.

 

Ostatnie dni przyniosły także informacje o wynikach finansowych za wrzesień 2020 dwóch dystrybutorów samochodowych części zamiennych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – spółek Inter Cars i Auto Partner.

 

Inter Cars przeniósł system biznesowy SAP Hybris do Microsoft Azure, dokonując tego jako pierwszy w Polsce.

 

Grupa Wielton uruchomiła spółkę Langendorf Polska, natomiast Total Lubrifiants ogłosił zakup spółki Lubrilog SAS, co ma wzmocnić pozycję Total Lubrifiants na rynku smarów przemysłowych.

 

Z kolei BorgWarner sfinalizował przejęcie Delphi Technologies, a firma Mahle otwiera globalne centrum rozwoju mechatroniki w Kornwestheim koło Stuttgartu.

 

Sieć warsztatów samochodowych Premio uruchomiła w Polsce sprzedaż opon online.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).