To był tydzień! (41) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (41)

person Joanna Piszcz 14/10/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 8 - 14 października 2018 roku.

W minionym tygodniu największy polski dystrybutor, Inter Cars, podał wyniki finansowe za wrzesień 2018. Dwucyfrowym wzrostem wartości sprzedaży pochwalił się Auto Partner S.A., natomiast Moto-Profil został zaliczony do grona 1000 najbardziej inspirujących europejskich spółek przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie.

 

Na polskim rynku pojawiła się nowa spółka – Luma Automotive. Z kolei w Poznaniu otwiera biuro FEV Polska, która zajmuje się projektowaniem układów napędowych samochodów przyszłości. Natomiast firma Schaeffler otwiera we Wrocławiu Centrum Biznesu i Usług IT dla Europy.

 

Największy polski producent przyczep i naczep – Wielton – został zwycięzcą w kategorii „Polskie inwestycje zagraniczne” w konkursie Emerging Market Champions Fundacji Kronenberga. Czytelnicy pisma PROFI Werkstatt wybrali Europart po raz trzeci z rzędu najlepszą marką w kategorii sprzedaży części do pojazdów używanych.

 

Oferta sieci Martex została poszerzona o produkty marek Gates i Borg Warner. Firma DT Spare Parts udostępniła kolejny film instruktażowy, tym razem dotyczący wymiany amortyzatorów w pojazdach ciężarowych.

 

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).