To był tydzień! (41) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (41)

person Redakcja 17/10/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11 - 17 października 2021 r.

Za nami już półmetek października. W minionym tygodniu głośniej zrobiło się za sprawą tego, że diagności chcą podwyższenia stawki za przegląd techniczny pojazdu.

 

Eksperci serwisów rankomat.pl i dobrymechanik.pl przeanalizowali, kto od 2019 roku płacił najwięcej za naprawę samochodu i czy miało to przełożenie na średnią składkę OC i wartość likwidowanej szkody. Z kolei serwis Motointegrator.com podsumował aktywności na nim z ostatnich 9 miesięcy.

 

Autonet Group Holding, należący do Swiss Automotive Group (SAG), przejął większość akcji Augsburg International (AI) i przymierza się do nabycia udziałów w Partslife International Kft. wspólnie z Inter Cars.

 

Zarządy spółek Grupy ICOS związanej z Boryszew SA podjęły decyzje o zgłoszeniu do właściwych sądów wniosków ws. ogłoszenia upadłości.

 

Po długim okresie wirtualnych wydarzeń i spotkań, NEXUS Automotive International zainicjował serię spotkań na żywo zaczynając w Dubrowniku.

 

Zakończył się też cykl zawodów wyścigowych i szkoleń ProfiAuto Racing Cup.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).