To był tydzień! (40) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (40)

person Joanna Piszcz 7/10/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 1 - 7 października 2018 roku.

Miniony tydzień to sporo wydarzeń u dystrybutorów i wyróżnienia dla polskich dostawców. Auto Partner S.A. poinformował o zmianie loga i rebrandingu marki, a Moto-Profil zaprezentował film przygotowany z okazji 25-lecia firmy utrzymany w konwencji gry komputerowej.

 

Firma AS-PL znalazła się w rankingu TOP 100 Największych Firm na Pomorzu, natomiast producent opon – Dębica – ponownie trafiła do czołówki rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia.

 

Tenneco zakończyło proces przejęcia firmy Federal-Mogul.

 

Był to również ważny tydzień dla producentów opon. Opona Dunlop Winter Sport 5 okazała się zwycięzcą corocznego testu opon zimowych, a Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 zdobyła pierwsze miejsce w teście opon całorocznych czasopisma “AutoBild”.

 

Firma DT Spare Parts udostępniła katalog produktów dla marki Scania serii L-/P-/G-/R-/S-, a Autos wydał 40. numer swojego kwartalnika. Natomiast od października w sieci Gordon dostępne są ciężarowe klocki hamulcowe firmy Steinhof.

 

Policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością dolnośląskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który sprzedawał nielegalne urządzenia do diagnostyki samochodowej, a warszawska straż miejska znalazła kolejny warsztat samochodowy, który wykorzystywał odpady warsztatowe jako paliwo do pieca.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).