To był tydzień! (40) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (40)

person Joanna Piszcz 10/10/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 4 - 10 października 2021 r.

Ostatni tydzień przyniósł kilka istotnych wydarzeń. Nissens Automotive ogłosił rozpoczęcie strategicznej, partnerskiej współpracy z firmą TitanX. Z kolei spółki Auto Partner S.A. oraz Inter Cars pochwaliły się wynikami finansowymi za wrzesień 2021 r.

 

Promocja AP EXPERT 2021 zbliża się do końca i niebawem czeka nas meta w wyścigu o nagrodę główną, czyli Hyundaia Konę oraz tytułu “Wybitny Wśród Ekspertów”.

 

Platforma Alzura Tyre24 przygotowała ranking najchętniej kupowanych części zamiennych online przez warsztaty samochodowe. Natomiast Bosch udostępnił Secure Diagnostic Access – centralny dostęp do zabezpieczonych danych pojazdu.

 

Grupa CGR International, producent sprężyn dla motoryzacji, rozbudowuje zakład w Częstochowie, szuka pracowników i włącza się w kształcenie młodych ludzi.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).