To był tydzień! (4) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (4)

person Joanna Piszcz 30/01/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 24 - 30 stycznia 2022 r.

Koniec stycznia przyniósł informacje o dużej, hiszpańskiej inwestycji w Polsce. Hiszpańska grupa SEINSA Corporation, producent i dystrybutor samochodowych części zamiennych, otworzy w Polsce nowy magazyn na potrzeby dystrybucji produktów w Europie Środkowej.

 

Z odpowiedzi, jaką Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów otrzymała z Ministerstwa Infrastruktury wynika, że nie będzie podwyżek stawek za badania techniczne pojazdów.

 

Grupa Nexus przedstawiła plany rozwoju w USA.

 

Autodata zaprezentowała ranking 10 samochodów najczęściej naprawianych w polskich warsztatach samochodowych. Kolejny polski warsztat został uhonorowany przez firmę Goodyear nagrodą TruckForce Service Excellence Award.

 

UOKiK sprawdza, jak stacje paliw zareagowały na rządową obniżkę akcyzy, a także zmiany wywołane wzrostem cen paliw na rynkach światowych.

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).