To był tydzień! (39) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (39)

person Joanna Piszcz 30/09/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 24 - 30 września 2018 roku.

W ostatnim tygodniu Moto-Profil uczcił 25-lecie działalności, a także 10-lecie sieci ProfiAuto podczas Konferencji Partnerów Handlowych. Natomiast firma AS-PL znalazła się w gronie finalistów Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. Z kolei NTN-SNR świętuje swoje setne urodziny.

 

Firma SKF ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej grupy produktowej – elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Denso zostało dostawcą sond lambda typu A/F do nowego, 3-cylindrowego silnika „Drive E” Volvo.

 

Natomiast Tenneco wprowadza nową platformę eLearningową, na której dostępne są m.in. instrukcje „krok po kroku” i inne materiały szkoleniowe. Na kanale YouTube firmy Tedgum dostępny jest film instruktażowy poświęcony nowemu ściągaczowi tulei do samochodów marek BMW, Opel i Saab. Ravenol uruchomił stronę internetową poświęconą sieci warsztatów Ravenol Professionals oraz produktom niemieckiej marki.

 

Po sukcesie pierwszej edycji, rozpoczętej w 2015 w ponad 30 krajach Afryki, Total wznawia inicjatywę Challenge Startupper Roku.

 

1 października 2018 wchodzi w życie ustawa zdejmująca z kierowców obowiązek wożenia przy sobie dowodu rejestracyjnego i polisy OC.

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).