To był tydzień! (39) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (39)

person Redakcja 3/10/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 27 września - 3 października 2021 r.

Za nami ostatni tydzień września, a w nim masa wydarzeń w motoryzacji. AutomotiveSuppliers.pl opublikował najnowszą edycję “Barometru Dostawców Motoryzacyjnych w Polsce”, który wykazał, że kryzys czipowy prędko nie minie. SDCM wraz z koalicją organizacji reprezentujących niezależny rynek motoryzacyjny wydało apel do KE ws. otwarcia platform telematycznych w pojazdach dla niezależnych warsztatów.

 

PZU wprowadził kontrowersyjne zmiany w sposobie likwidacji szkód OC, a inni ubezpieczyciele idą w ich ślady, czemu sprzeciwia się środowisko warsztatowe i nie tylko. Z kolei Komisja Europejska zwróciła się do Grupy Volkswagen z apelem o wypłacanie dobrowolnych rekompensat konsumentom z UE w związku z aferą Dieselgate.

 

Groupauto Polska ogłosiła podpisanie umowy z firmą SZiK z Rzeszowa z siedzibą w Tyczynie.

 

FO Dębica SA znalazła się w TOP3 jubileuszowego XX zestawienia “Złotej Setki Firm Podkarpacia”, a ładowarki NOCO Genius5 i Genius10 oraz urządzenie rozruchowe NOCO Booster GB20 nagrodził w swoich testach brytyjski “What Car?”.

 

Sieć ProfiAuto powiększyła się o kolejnego partnera – sklep Brems w Koninie. Za to Auto Partner SA otworzył drugi oddział w Gdyni.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).