To był tydzień! (38) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (38)

person Redakcja 20/09/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 14 - 20 września 2020 r.

Za nami I połowa września. Po raz kolejny dużo działo się w motoryzacji i branży aftermarketowej. Finalnie I półrocze 2020 podsumowali Dębica S.A., Grupa Auto Partner i Grupa Wielton.

 

W związku z panującą sytuacją i prognozami dla branży na przyspieszenie zmian strukturalnych zdecydowały się Schaeffler i Mahle. Z kolei Bridgestone podjął decyzję o zamknięciu swojej fabryki we francuskim Bethune, a Hella zdecydowała się na przejęcie firmy FWB, która dotąd była jej dostawcą.

 

Miniony tydzień to też finały dwóch ważnych imprez. Poznaliśmy laureatów promocji AP EXPERT oraz Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2020.

 

Rozpoczęły się też dwie nowe kampanie. febi bilstein rozpoczął nową kampanię marketingową – Consistent Quality. Full Stop! – podkreślającą kompetencje febi Truck w zakresie układu hamulcowego. Za to Textar rozpoczął projekt Textar Brake Clinic, który da możliwość wybranym warsztatom wzięcia udziału w wyjątkowym szkoleniu.

 

Continental reprezentowany w Polsce przez firmę Continental Opony Polska, otrzymał po raz kolejny nagrodę w ramach badania Superbrands 2020, w kategorii “Motoryzacja – opony i części samochodowe”.

 

Przedstawiciele Ministerstwa Klimatu zgłosili wolę przestąpienia Polski do Electric Vehicles Initiative. Oddział ABB w Polsce ogłosił, że będzie współtworzyć ładowarkę do przyszłych bolidów startujących w Formule E, a Grupa PGM podsumowała dotychczasowy wkład polskich firm w rozwój elektromobilności nad Wisłą.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).