To był tydzień! (38) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (38)

person Adrian Januszkiewicz 24/09/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 18 - 24 września 2023 r.

 

W minionym tygodniu jednym z ważniejszych tematów było opublikowanie przez NIK raportu pokontrolnego dotyczący wydatkowania środków finansowych na projekt polskiego samochodu elektrycznego Izera.

 

Bosch z partnerami zamierza utworzyć spółkę joint venture, która ma poprawić sytuację z półprzewodnikami na rynku europejskim. W związku z tym został złożony wniosek do UOKiK.

 

Eway wprowadził na rynek swoje pierwsze, innowacyjne stacje ładowania EV. Z kolei Polenergia eMobility otworzyła przy centrum handlowym Factory Annopol w Warszawie nowe punkty ładowania EV ze stacjami ABB.

 

Wielton pojawił się na Specjalistycznych Targach Pojazdów Użytkowych NUFAM 2023 w Karlsruhe.

 

Transcash.eu przedstawiło swój najnowszy raport „Jakie finansowanie wybiera branża TSL?”.

 

Poznaliśmy fotografa 50. Kalendarza Pirelli, którym będzie Ghańczyk Prince Gyasi.

 

Dowiedzieliśmy się także, jakie premiery nas czekają na rozpoczynającym się 26 września Kongresie Nowej Mobilności 2023 w Łodzi. Jako patron medialny zapraszamy na to wydarzenie oraz lektury relacji, którą opublikujemy po zakończeniu KNM.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).