To był tydzień! (38) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (38)

person Redakcja 22/09/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 16 - 22 września 2019 r.

Trzeci tydzień września upłynął pod znakiem wyników finansowych. Wzrosty sprzedaży w I półroczu bieżącego roku odnotowali m.in. Auto Partner S.A., Dębica i Wielton. Inter Cars i Liberty Motorcycles nie doszli do porozumienia ws. wspólnego przedsięwzięcia motocyklowego.

 

Uruchomione zostały pierwsze polskie strony internetowe Ford Trucks. Grupa AS 24 uruchomiła już ponad 30 stacji paliw dla pojazdów ciężarowych, a Delphi Technologies uruchomiło specjalną jesienną promocję.

 

Unia Europejska zatwierdziła listę nowych obowiązkowych systemów, które producenci samochodowi będą zobligowani instalować w swoich nowych pojazdach. Negocjacje odnośnie współpracy Ursusa z Enerkonem weszły w kolejną fazę i są coraz bliżej finalizacji, a Orlen Południe za 2 lata ma się stać pierwszym w Polsce wytwórcą glikolu propylenowego.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).