To był tydzień! (38) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (38)

person Adrian Januszkiewicz 23/09/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 17 - 23 września 2018 roku.

Przedostatni tydzień września 2018 był okresem przejściowym studzącym emocje po targach Automechanika we Frankfurcie i otwierającym targi pojazdów użytkowych IAA w Hanowerze. Podczas tych drugich Goodyear zaprezentował swoje pierwsze opony z pełną mieszanką krzemionkową dla pojazdów ciężarowych oraz dwie aplikacje mobilne opracowane dla flot i kierowców zawodowych.

 

Polski rząd przyjął ustawę zaostrzającą kary za cofanie liczników w samochodach, a Komisja Europejska wszczęła formalne śledztwo przeciwko koncernom BMW, Daimler i VW, aby zbadać możliwość ich zmowy monopolowej w zakresie technologii czystej emisji. ZF Aftermarket we współpracy z in-tech opracował technologię e-troFit, która ma umożliwić konwersję autobusów z napędu konwencjonalnego na elektryczny, a Hella otworzyła swoją fabrykę elektroniki na Litwie.

 

Spółka Wielton wykupiła 75% udziałów brytyjskiego Lawrence David, a Kuba Przygoński został oficjalnym ambasadorem marki Dunlop. Inter Cars otrzymał  złotą nagrodę w konkursie SAP Quality Awards, a Liqui Moly zostało sponsorem drużyny Chicago Bulls występującej w NBA.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).