To był tydzień! (37) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (37)

person Joanna Piszcz 13/09/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 7 - 13 września 2020 r.

W drugim, mijającym właśnie tygodniu września, Inter Cars podał wyniki finansowe za sierpień 2020 oraz za pierwsze półrocze tego roku. Z kolei wynikami za sierpień pochwalił się Auto Partner S.A.

 

Z podsumowania opublikowanego przez AutomotiveSuppliers.pl wynika, że epidemia koronawirusa niezwykle mocno odcisnęła swoje piętno na przemyśle motoryzacyjnym.

 

Hella poinformowała o zmianach kadrowych w centrali m.in. w segmencie firmy odpowiedzialnym za aftermarket.

 

Natomiast sieć warsztatów samochodowych Q Service Castrol wyjaśnia, czym zajmuje się powołana na początku tego roku Rada Sieci.

 

Exide wprowadza na rynek aplikację internetową, która umożliwia warsztatom testowanie, wymianę i sprzedaż akumulatorów. Z kolei do 30 września 2020 r. w ramach akcji sprzedażowej Textar mechanicy mogą ubiegać się o udział w wyjątkowym evencie szkoleniowym Textar Brake Clinic.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).