To był tydzień! (37)

To był tydzień! (37)

person Joanna Piszcz 17/09/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11 - 17 września 2023 r.

Miniony tydzień minął pod znakiem publikacji wyników finansowych. Auto Partner SA pochwalił się rekordowymi wynikami za pierwsze półrocze 2023 r. W tym okresie wzrosty odnotowała również Grupa Wielton.

 

Natomiast Firma Oponiarska Dębica poinformowała o wyraźnie lepszej sprzedaży w pierwszym półroczu tego roku, a także, że będzie stopniowo zwiększać produkcję opon osobowych po pożarze.

 

Po pierwszych ośmiu miesiącach 2023 roku wartość sprzedaży Inter Cars w Polsce wzrosła o 18,2%.

 

Pierwsza w Polsce ogólnodostępna stacja wodorowa do tankowania autobusów i samochodów osobowych działa już w Warszawie.

 

Według opublikowanego w tym tygodniu badania firmy doradczej Deloitte, do 2030 r. liczba pojazdów z alternatywnym układem napędowym wzrośnie aż o 50%.

 

W Polsce w zasadzie nie istnieje spójny system szkolenia i egzaminowania przyszłych kierowców – to wnioski w najnowszego raportu NIK.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).