To był tydzień! (37) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (37)

person Joanna Piszcz 18/09/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 12-18 września 2022 r.

Ostatni tydzień upłynął pod znakiem publikacji wyników finansowych spółek z branży aftermarketowej. Auto Partner SA pochwalił się wzrostem przychodów w pierwszym półroczu 2022 r. Wyniki finansowe za pierwsze półrocze opublikowała także Firma Oponiarska Dębica.

 

NEXUS Automotive International zaprezentował swoje nowe logo, nazwę oraz wizję przyszłości rynku wtórnego.

 

A w TotalEnergies Marketing Polska zmiana na stanowisku dyrektora generalnego. Z kolei LKQ uruchomiła nową korporacyjną stronę internetową dla LKQ Europe.

 

17 września 2022 r. weszły w życie kolejne zmiany w przepisach obowiązujących kierowców – mocno zaostrzony taryfikator punktów karnych.

 

Przez 3 dni Łódź była polską stolicą elektromobilności – wnioski po trzeciej edycji Kongresu Nowej Mobilności w relacji Motofaktor.pl.

 

Według raportu opublikowanego przez SNE Research, na koniec pierwszej połowy 2022 roku chińska firma CATL jest największym na świecie producentem baterii do pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).