To był tydzień! (37) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (37)

person Adrian Januszkiewicz 16/09/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 10 - 16 września 2018 roku.

Kolejny tydzień września 2018 był wyjątkowy dla motobranży, a to za sprawą międzynarodowych targów Automechanika 2018 we Frankfurcie, z których relacja pojawi się niebawem. Jednak poza tym miały miejsce też inne wydarzenia. Grupa Inter Cars podsumowała sierpień jak i całe 8 miesięcy br. odnotowując wzrosty sprzedaży w jednym jak i drugim przypadku. Auto Partner SA podsumował całe I półrocze 2018 r. osiągając wzrost sprzedaży na poziomie 27% w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego.

 

Grupa Hengst przejęła firmę DELBAG, a także przywitała w zarządzie Doktora Thomasa Netscha, który objął stanowisko wiceprezesa Grupy ds. filtracji przemysłowej. Odbył się również finał tegorocznej edycji AP EXPERT, który miał miejsce w hotelu Arłamów w Bieszczadach.

 

Akcjonariusze Tenneco zatwierdzili wnioski, dzięki którym do 1 października br. ma się zakończyć proces przejęcia Federal-MogulValeo ogłosiło rozpoczęcie programu darmowych internetowych szkoleń technicznych, z których pierwsze ma się odbyć pod koniec września br. Z kolei belgijska firma Umicore podjęła decyzję o zlokalizowaniu swojej kolejnej fabryki w Polsce, która powstanie w Nysie.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).