To był tydzień! (37) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (37)

person Redakcja 19/09/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 13 - 19 września 2021 r.

Po minionym tygodniu możemy powiedzieć, że branża motoryzacyjna i aftermarketowa zaczynają odżywać. Podczas niego byliśmy obecni na konferencji Grupy ZF pt. „Next Generation Mobility. NOW”, gdzie zaprezentowane zostały dokonania i cele Grupy zarówno w Polsce, jak i na świecie. Z kolei firma Exact Systems zapowiedziała 11. edycję Konferencji Moto Idea, która odbędzie się w Łodzi pod koniec października.

 

We Frankfurcie nad Menem odbyły się w formie hybrydowej targi Automechanika Digital Plus, gdzie swoją ofertę zaprezentowały m.in. Nissens, Schaeffler i ZF Aftermarket.

 

Oficjalnych i pełnych podsumowań I półrocza 2021 dokonały Auto Partner SA, FO Dębica i Grupa Wielton.

 

Poznaliśmy też kolejne szczegóły odnośnie X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Wiadomo już, że zwycięzcy kategorii „Elektromobilni” otrzymają dla swojej szkoły stację ładowania EVB Wallbox 1M AC firmy PRE BIEL. Za to do grona organizatorów dołączyła spółka Orlen Oil z Akademią Młodego Mechanika.

 

Andrzej Senkowski, założyciel firmy Polcar, kupił Grupę WM – wydawcę regionalnego dziennika „Gazeta Olsztyńska”, a Denso Europe Aftermarket zapowiedział aktualizację swojej strony internetowej.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).