To był tydzień! (36) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (36)

person Redakcja 6/09/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 31 sierpnia - 6 września 2020 r.

Za nami pierwszy powakacyjny tydzień, a w nim dużo wydarzeń w branży motoryzacyjnej i aftermarketowej. Inter Cars zaprezentował wstępne skonsolidowane przychody ze sprzedaży za I półrocze 2020 r. Auto Land przeniósł swój oddział w Ełku do nowej siedziby, z kolei Martex swój w Dąbrowie Górniczej.

 

ZF ogłosił otwarcie nowego biura Centrum Inżynieryjnego w Bielsku-Białej w budynku BB Park przy ul. Towarowej 2. Bilstein pojawił się na Jeep Sunny Camp, a ProfiAuto ogłosiło regularne rozszerzanie swojego katalogu.

 

Co również ważne, Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników uzyskały honorowy patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Ford, Bedrock i Bosch rozpoczęli projekt testujący parkowanie autonomiczne z wykorzystaniem podłączonych do sieci pojazdów testowych Ford Escape. Firma NRF ogłosiła, że w dniach 8-12 września będzie można odwiedzić jej wirtualne stoisko, które miało się pojawić na tegorocznej Automechanice we Frankfurcie, a na 21 października została przeniesiona tegoroczna edycja Kongresu MOVE.

 

Integra udostępniła nową wersję programu Integra 7.6.2. Platforma Tyre24 wprowadziła dla swoich użytkowników opcję odsprzedaży opon w przypadku błędnych zamówień.

 

Continental poinformował, że rozszerzy program strukturalny “Transformacja 2019–2029” o dodatkowe środki mające na celu obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności. Firma Würth Polska rozpoczęła jesienną turę swoich dni otwartych.

 

Stowarzyszenie ACEA przedstawiło dane z II kwartału 2020 dotyczące popularności określonych napędów w nowych pojazdach zakupionych w tym okresie. Weszły też w życie nowe przepisy unijne w sprawie homologacji i nadzoru rynku pojazdów silnikowych, które zmieniają i zaostrzają poprzedni system homologacji.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).