To był tydzień! (36) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (36)

person Adrian Januszkiewicz 10/09/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 4-10 września 2023 r.

W minionym tygodniu działo się dużo w branży motoryzacyjnej. Jednym z ważniejszych wydarzeń były targi IAA Mobility w Monachium, gdzie wystawili się m.in. Denso, Continental, czy Bosch.

 

ElectroMobility Poland przedstawiło szerzej model współpracy z chińskim Geely przy tworzeniu marki Izera.

 

Komitet Akcjonariuszy TecAlliance wybrał nowego dyrektora zarządzającego.

 

Firma AC SA z marką STAG zostali nowymi partnerami przyszłorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i zorganizują konkurencje dla nowej kategorii – Młody Instalator LPG.

 

Fabryka opon Continental w Lousado w Portugalii otrzymała certyfikat International Sustainability and Carbon Certification (ISCC) PLUS.

 

Autostrada A1 na odcinku koncesyjnym została udostępniona za darmo kierowcom aut osobowych i motocyklistom, co najmniej do końca roku.

 

Toyota zaprezentowała w Wielkiej Brytanii wodorową odmianę modelu Hilux.

 

Z kolei w Łomiankach Auto Land przeniósł swoją filię, a Auto Partner SA otworzył.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).