To był tydzień! (36) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (36)

person Redakcja 8/09/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 2 - 8 września 2019 r.

W pierwszym tygodniu po zakończeniu wakacji nie brakowało istotnych wydarzeń na motoryzacyjnym aftermarkecie. Grupa Inter Cars podsumowała I półrocze 2019. Pojawił się także kolejny numer “Wiadomości IC”.

 

Spółka Auto Partner oficjalnie uruchomiła APCAT, swój nowy cyfrowy katalog części zamiennych. Delphi Technologies oficjalnie otworzył nowy zakład Elektroniki i Elektryfikacji w Błoniu. Ursus wraz z Ursus Bus podpisały protokół ustaleń z amerykańskim Enerkon Solar International.

 

Bosch przedstawił opracowane przez siebie kamery z technologią AI. TomTom wydał 3 istotne ogłoszenia przed nadchodzącymi targami IAA we Frankfurcie: odnośnie własnego autonomicznego pojazdu, który pojawi się na targach; zwiększonej podwójnie liczby pojazdów autonomicznych poziomu 1 i 2, stosujących jego mapy oraz nawiązanej współpracy z Hella Aglaia.

 

Gates zaprezentował nowe opakowania dla swoich produktów, a także rozszerzył możliwości strony GatesTachZone o webinary. Przedstawione zostały pierwsze serwisy w Polsce, które zdobyły Certyfikat Oponiarski wydawany przez PZPOTÜV SÜD. Komisja Europejska przedstawiła założenia realizowanego projektu GasOn, mającego na celu rozwój i  popularyzację w transporcie napędu na gaz ziemny.

 

TIP Trailer Services (TIP) ogłosiło zakup warsztatu Top Truck Centrum w Szczecinie w ramach rozwoju swojej sieci serwisowej w Polsce. Z kolei firma Standard Motor Products Europe Ltd otworzyła swój polski oddział w Toruniu.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).