To był tydzień! (36) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (36)

person Joanna Piszcz 9/09/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 3 - 9 września 2018 roku.

Ostatni tydzień minął pod znakiem przejęć. Należący do grupy LKQ Corporation szwedzki Mekonomen sfinalizował przejęcie FTZ i Inter-Team, z kolei także będąca w grupie LKQ spółka Sator przejęła firmę MPM Oil. Zakończył się takze proces przejęcia amerykańskiej Tri-Dim Filter Corporation przez MANN+HUMMEL.

 

Największy polski dystrybutor, Inter Cars, podał wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2018, natomiast Auto Partner S.A. pochwalił się dwucyfrowym wzrostem przychodów w sierpniu 2018.

 

Nadchodzący tydzień to z kolei targi Automechanika we Frankfurcie. Wystawcy zapowiedzieli kolejne premiery. Delphi Technologies zaprezentuje nowe rozwiązanie – ograniczającą zużycie paliwa technologię bezpośredniego wtrysku benzyny (GDi), a TMD Friction nową w Europie markę klocków i tarcz hamulcowych. Firma GKN wraca na targi Automechanika z koncepcją “jednej marki”, a polski producent – Tomex – pokaże po raz pierwszy swoją linię tarcza hamulcowych.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).