To był tydzień! (36) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (36)

person Joanna Piszcz 12/09/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 6 - 12 września 2021 r.

Ostatni tydzień przyniósł kilka istotnych wydarzeń. Dystrybutorzy części zamiennych – Inter Cars i Auto Partner – pochwalili się sporymi wzrostami przychodów w sierpniu tego roku. Natomiast grupa LKQ Europe otworzyła nowe centrum innowacji i obsługi w Katowicach.

 

Zarząd FO Dębica ogłosił zmiany w Radzie Nadzorczej i Komitecie Audytu spółki, a Bridgestone wspólnie z EVBox ogłosili rozpoczęcie współpracy, której celem jest rozbudowa europejskiej sieci stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

 

BorgWarner z Delphi Technologies Aftermarket wprowadzają nowe technologie w ramach programu energoelektroniki dla pojazdów zelektryfikowanych.

 

DobryMechanik.pl opublikował raport, w którym podaje, jakie samochody najczęściej trafiają do niezależnych warsztatów.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).