To był tydzień! (35)

person Adrian Januszkiewicz 2/09/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 27 sierpnia - 2 września 2018 roku.

W ostatnim tygodniu sierpnia tego roku kolejne firmy zapowiedziały, co zaprezentują podczas targów Automechanika we Frankfurcie w dniach 11-15 września br. Federal-Mogul Motorparts zaprezentuje nowe produkty, a także nowy program wsparcia klientów Garage GurusBilstein skupi się z kolei na kwestii zawieszenia pneumatycznego, a część ekspozycji przeznaczy na strefę szkoleń. Spółka AS-PL zaprezentuje swoje bestsellery na rynku niemieckim w gamie rozruszników i alternatorów oraz przedstawi swój nowy ekspozytor, tj. ruchomy przekrój alternatora A0239. Firma SKF za to pokaże liczne rozwiązania z zakresu łożysk kulowych, mechanizmów rozrządu łańcuchowego i paskowego, pomp wody, jak i układu kierowniczego oraz zawieszenia.

 

Oprócz tego Robert Kierzek, związany do niedawna z Inter Cars, został nowym wiceprezesem SDCM. Firma Pirelli dołączyła do Funduszu Powierniczego Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ONZ jako pierwsza z branży oponiarskiej .

 

Polska Policja ogłosiła rozpoczęcie “akcji SMOG”, która ma na celu wyłączyć z ruchu pojazdy, które emitują spaliny o nadmiernej toksyczności. Od 1 września br. weszły w życie nowe przepisy dotyczące pomiarów zużycia paliwa w samochodach osobowych przed dopuszczeniem ich do ruchu na drogach publicznych.

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl