To był tydzień! (35) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (35)

person Joanna Piszcz 30/08/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 24 - 30 sierpnia 2020 r.

Ostatni tydzień sierpnia przyniósł informację o rezygnacji Tomáša Kaštila z funkcji członka zarządu Inter Cars, a także o powołaniu Rady Nadzorczej Firmy Oponiarskiej Dębica na kolejną kadencję.

 

Ministerstwa Rozwoju, Klimatu oraz Finansów przygotowują projekt ustawy dotyczący rynku środków smarnych – nowelizacja przepisów dotknie praktycznie wszystkie podmioty na niezależnym rynku motoryzacyjnym.

 

Toyota Motor Poland oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. podpisały umowę o współpracy przy rozwoju technologii wodorowej w Polsce.

 

Główny Urząd Statystyczny opublikował informację o produkcji ważniejszych wyrobów przemysłowych w lipcu 2020 roku, z której wynika, że branża motoryzacyjna powoli odrabia straty spowodowane epidemią COVID-19.

 

Auto Partner S.A. uruchomił mobilną aplikację do zamawiana części. Mechanicy sieci warsztatowej ProfiAuto Serwis ocenili systemy podnoszące komfort jazdy.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).