To był tydzień (35) | MOTOFAKTOR

To był tydzień (35)

person Joanna Piszcz 1/09/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 26 sierpnia - 1 września 2019 r.

Ostatni tydzień sierpnia upłynął pod hasłem ważnych wydarzeń. Spółka AS-PL została oficjalnym dostawcą Groupauto Polska.  Z kolei Ursus sprzedaje holenderskiej firmie Trioliet B.V. swoją działalność w Opalenicy.

 

Denso otworzyło nowe centrum rozpatrywania zgłoszeń gwarancyjnych w stolicy Czech, a KYB Corporation został dostawcą amortyzatorów na oryginalne wyposażenie (OE) do nowej Škody Scala. Natomiast opona Pirelli P Zero uznana za najlepszą oponę wyczynową przez brytyjski magazyn Evo.

 

Auto Partner S.A. zapowiedziała tegoroczny finał promocji AP EXPERT, który odbędzie się w dniach 6-8 września 2019 w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin. Z kolei Inter Cars wystartował z nowymi szkoleniami dla warsztatów samochodowych zrzeszonych w sieci Q Service Castrol.

 

Polski Instytut Ekonomiczny opublikował raport „Przemysł motoryzacyjny w krajach Grupy Wyszehradzkiej”.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).