To był tydzień! (35) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (35)

person Redakcja 5/09/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 30 sierpnia - 5 września 2021 r.

Sezon wakacyjny za nami, jesień za pasem, a kolejny tydzień minął z garścią wydarzeń w motoryzacji. Swoje spostrzeżenia odnośnie branży moto i jej najbliższej przyszłości w dobie pandemii przedstawiły Personnel Service i Exact Systems.

 

Organizatorzy targów Automechanika Frankfurt Digital Plus zapowiedzieli, co nas czeka na tym wydarzeniu w związku z jego hybrydową formułą. Swój udział w nich zapowiedziały Denso i Mahle.

 

Radę nadzorczą Firmy Oponiarskiej Dębica opuścił Łukasz Rędziniak. Do grona członków Nexus HD dołączył EUROPART.

 

Był też to tydzień ostatniego testu wiedzy w ramach AP EXPERT 2021.

 

Bilstein rozpoczął budowę nowego centrum testowego przy niemieckim torze Nürburgring. Z kolei rząd przyjął projekt zmian do ustawy VAT wdrażającej Krajowy System e-Faktur (KSeF).

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).