To był tydzień (34) | MOTOFAKTOR

To był tydzień (34)

person Joanna Piszcz 25/08/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 19-25 sierpnia 2019 r.

Ostatni tydzień to m.in. informacja o wejściu do Polski nowego dystrybutora części samochodowych online – marki Carpadoo. Informacja, która może zainteresować warsztaty samochodowe, pochodzi z kolei z Ministerstwa Finansów, które skierowało do konsultacji projekt rozporządzenia ws. kas rejestrujących mających postać oprogramowania.

 

Na rynek trafiło sporo nowości. Denso rozszerzyło program części do systemów sterowania silnikiem (EMS) o 8 zaworów EGR, a Petronas wprowadził gamę sprawdzonych w Formule 1 olejów Syntium z technologią CoolTech. Natomiast Magneti Marelli oferuje nową gamę urządzeń dla warsztatów wulkanizacyjnych – Pro Line. Firma AS-PL poszerzyła swoją ofertę o kolejny alternator, a do oferty Auto Partnera został wprowadzony asortyment firmy Osram.

 

Firma Lumag przekazała kolejną już nagrodę – Fiata 500X – w konkursie marki Breck „Startuj po nagrody”.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).