To był tydzień! (34) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (34)

person Joanna Piszcz 29/08/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 23 - 29 sierpnia 2021 r.

Końcówka wakacji przyniosła kilka ważnych wydarzeń. Włoska firma Industrie Saleri Italo przejęła od Schaefflera markę Ruville. W związku z tym firma Schaeffler reorganizuje ofertę działu Automotive Aftermarket.

 

Ruszyła budowa Panattoni Park Rzeszów Airport II, a pierwszym najemcą powierzchni w parku została firma BorgWarner. Z kolei Grupa Oponeo.pl pochwaliła się wynikami finansowymi za pierwsze półrocze 2021 r.

 

Inter Parts otworzył kolejny oddział w województwie zachodniopomorskim, natomiast Auto Partner SA włączył do oferty produkty firmy Gates.

 

Opony w nowoczesnym samochodzie elektrycznym zużywają się znacznie wolniej niż w samochodzie z tradycyjnym silnikiem spalinowym – wynika z testów prowadzonych przez Nokian Tyres.

 

Wyższe mandaty i prace społeczne – tak rząd zamierza karać osoby, które nielegalnie usuwają odpady i zanieczyszczają środowisko.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).