To był tydzień (33) | MOTOFAKTOR

To był tydzień (33)

person Joanna Piszcz 18/08/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 12-18 sierpnia 2019 r.

Miniony tydzień sierpnia upłynął pod znakiem zmian personalnych. Z początkiem sierpnia 2019 r. do zarządu firmy Moto-Profil powołano drugiego wiceprezesa, którym został Adam Kapek, dotychczasowy prezes zarządu spółki MOTO Flota. Z kolei w związku z rezygnacją Adama Kapka z funkcji prezesa zarządu spółki MOTO Flota, jego skład uzupełnił Andrzej Kisała, dotychczasowy dyrektor zarządzający.

 

Spółka TMD Friction ogłosiła, że od 1 sierpnia 2019 r. David Baines pełni funkcję CEO i Prezesa TMD Friction Group. Natomiast John S. Quinn, wiceprezes i dyrektor generalny LKQ Europe, przechodzi na na emeryturę – zastąpi go Arnd Franz.

 

Bosch wprowadza wyświetlacze 3D do pojazdów. Yanosik uruchomił nową funkcję w swojej aplikacji, która pozwala kierowcom na wystawianie ocen za usługi wykonane w warsztatach samochodowych.

 

W I półroczu 2019 roku Grupa Oponeo.pl uzyskała przychody ze sprzedaży na poziomie 398 mln zł, wyższe o 13% od przychodów uzyskanych w analogicznym okresie poprzedniego roku.

 

Demo Car – spotkania, podczas których Tip-Topol prezentuje maszyny warsztatowe oraz narzędzia, materiały naprawcze i eksploatacyjne – startuje 4 września.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).