To był tydzień! (33) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (33)

person Joanna Piszcz 19/08/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 13 - 19 sierpnia 2018 roku.

W minionym tygodniu Inter-Team otworzył swój kolejny oddział, tym razem w Garwolinie na Mazowszu. Natomiast spółka Groclin poinformowała, że z powodu spadku przychodów w ramach zwolnień grupowych zwolni 45 proc. zatrudnionych.

 

Firma Schaeffler wprowadziła nowy wzór opakowań produktów z przejrzystą szatą graficzną i wysokiej jakości zdjęciami. Z kolei Valeo poszerzyło ofertę o 100 referencji tarcz hamulcowych.

 

Grupa Oponeo.pl sprzedała 1,4 mln opon w I półroczu 2018.

 

Na tegorocznej Automechanice po raz pierwszy dział własnej produkcji bilstein group zaprezentuje się na osobnej, wydzielonej przestrzeni wystawienniczej.

 

Magneti Marelli zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się we wrześniu 2018 r.

 

Rewolucyjne rozwiązania opracowywane w USA mogą zwiększyć zasięg pojazdów elektrycznych nawet dwukrotnie.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).