To był tydzień! (32)

To był tydzień! (32)

person Joanna Piszcz 13/08/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 7 - 13 sierpnia 2023 r.

W mijającym tygodniu warto zwrócić uwagę na kilka istotnych informacji. Firmy Robert Bosch GmbH, TSMC, Infineon Technologies AG i NXP Semiconductors N.V. poinformowały o planowanej wspólnej inwestycji – budowie fabryki chipów w Dreźnie.

 

Dystrybutor części zamiennych, Inter Cars, pochwalił się wynikami finansowymi za lipiec 2023 r. Z kolei wyniki finansowe za pierwsze półrocze tego roku podała firma Brembo.

 

Do zarządu spółki MOTO Flota, specjalizującej się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych, dołączył Łukasz Barczyk, obejmując stanowisko prezesa.

 

KPMG i PZPM opublikowały raport, z którego wynika, że w pierwszej połowie 2023 r. w Polsce zarejestrowano ponad 12% więcej pojazdów niż w analogicznym okresiem ubiegłego roku.

 

Gdański AUTO PARTNER GDAŃSK pochwalił się jubileuszem 40-lecia – 2 sierpnia 1983 roku firma zaczęła swoją działalność jako warsztat ze specjalizacją w zakresie regeneracji reflektorów oraz napraw lamp, kierunkowskazów i zderzaków samochodowych.

 

Sieć warsztatów samochodowych Q Service Castrol ruszyła z nową kampanią wizerunkową, z drifterem Bartoszem Ostałowskim, ambasadorem marki.

 

 

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).