To był tydzień! (32) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (32)

person Adrian Januszkiewicz 11/08/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 5-11 sierpnia 2019 r.

W pierwszym pełnym tygodniu sierpnia 2019 miały miejsce kolejne wydarzenia istotne dla branży motoryzacyjnej i aftermarketowej. Ursus S.A. ogłosił kolejne zmiany w zarządzie spółki.

 

Auto Partner S.A. oraz Inter Cars opublikowali wyniki finansowe za lipiec br., a Bartosz Ostałowski został ambasadorem akcji “Prowadzę Jestem Trzeźwy”.

 

Sieć kfzteile24 ogłosiła swoje wejście na polski rynek. Z kolei Nokian Heavy Tyres przejęło fińską firmę Levypyörä Oy. Koncern Daimler uznał, że współczesne silniki Diesla mają mały wpływ na zjawisko smogu.

 

Yokohama podsumowała tegoroczną edycję Japfestu koło Legnicy. Firma Gates przedstawiła możliwości narzędzia Kit Finder.

 

PZPO przedstawił wyniki sprzedaży opon, a KPMG z PZPM sprzedaży pojazdów w Polsce w ciągu I półrocza br.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).