To był tydzień! (32) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (32)

person Adrian Januszkiewicz 12/08/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 6-12 sierpnia 2018 roku.

W drugim tygodniu sierpnia 2018 znów działo się w świecie motoryzacji. Rada Dyrektorów LKQ Corporation wzbogaciła się o 3 nowych członków, a Auto Partner otrzymał tytuł dealera roku od marki Mahle, a także otworzył nową filię. Tym razem we Włocławku.

 

Spółka Inter Cars odnotowała kolejny wzrost sprzedaży w tym roku. ProfiAuto opublikowało trzeci i ostatni ranking najbardziej i najmniej awaryjnych samochodów poruszających się po polskich drogach według mechaników.

 

Lumag i Delphi Technologies zapowiedzieli, co zaprezentują podczas nadchodzących targów Automechanika we Frankfurcie. AS-PL uzyskało certyfikat ISO 9001:2015, a Highway International zostało przejęte przez AVA Quality Cooling.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).