To był tydzień! (32) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (32)

person Redakcja 15/08/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 9 - 15 sierpnia 2021 r.

Połowa sierpnia już za nami i okres wakacyjny powoli zbliża się do końca. Jednak w motoryzacji jak zwykle wciąż coś się dzieje. Swoje wyniki finansowe za lipiec opublikowały Inter Cars i Auto Partner SA.

 

Pojawił się najnowszy raport KPMG i PZPM odnośnie rejestracji nowych pojazdów w Polsce, a także świeże dane z Licznika Elektromobilności PSPA i PZPM. Oba raporty wykazały, że zainteresowanie napędami alternatywnymi w Polsce cały czas rośnie.

 

Magneti Marelli przedstawiło harmonogram swoich szkoleń technicznych zaplanowanych na wrzesień br.

 

Continental ogłosił, że od 2022 roku włącza w produkcji opon stosowanie poliestru pochodzącego z recyklingu plastikowych butelek. Z kolei fabryka Bridgestone w Poznaniu pochwaliła się tym, że ogumienie z jej zakładu znajdzie się w oryginalnym wyposażeniu w pełni elektrycznego Fiskera Oceana.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).