To był tydzień! (31) |

To był tydzień! (31)

person Joanna Piszcz 7/08/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 1 - 7 sierpnia 2022 r.

Za nami półmetek wakacji i kilka wartych uwagi wydarzeń. Firma ZF pochwaliła się wynikami finansowymi za pierwsze półrocze 2022 r. Z kolei Auto Partner SA otworzył filie w Wieluniu i Zabrzu.

 

Inter-Team Gdańsk przeniósł się do nowej lokalizacji, a Groupauto Polska zmieniło nazwę.

 

Airtex otrzymał nagrodę od firmy Schaeffler, natomiast jurorzy tegorocznej edycji Automechanika Innovation Awards opublikowali już pełną listę innowacji, z których zostaną wybrane te najlepsze.

 

PISKP wystosowała list otwarty do Ministra Infrastruktury w związku z wypowiedzią sekretarza stanu jego resortu, w której porównał stacje kontroli pojazdów do… Reksia.

 

W związku z gwałtownie rosnącymi cenami oraz napływającymi skargami Prezes UOKiK zbadał sytuację na rynku paliw.

 

A na koniec dwa wydarzenia pokazujące jak może wyglądać motoryzacja przyszłości – Volkswagen Group China przedstawił prototyp pasażerskiego drona, a Hyundai i Rolls-Royce chcą współpracować na rynku mobilności powietrznej.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).