To był tydzień! (31) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (31)

person Joanna Piszcz 4/08/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 29 lipca - 4 sierpnia 2019 r.

W kolejnym wakacyjnym tygodniu warto zwrócić uwagę na kilka wydarzeń. Ministerstwo Infrastruktury skierowało do konsultacji projekt rozporządzenie w sprawie czynności diagnostów związanych z odczytem wskazania drogomierza oraz wysokości opłaty z tym związanej. Firma Hutchinson sfinalizowała przejęcie Midé Technology Corporation, a Meritor ogłosił udane przejęcie AxleTech od globalnej firmy inwestycyjnej The Carlyle Group.

 

Brembo poinformowało o wynikach finansowych za pierwsze półrocze 2019 r., natomiast Total Polska oraz Auto Partner S.A. nawiązali bezpośrednią współpracę handlową.

 

Nowa opona Goodyear Eagle F1 SuperSport znalazła się w czołówce pierwszego w historii testu ogumienia UUHP, przeprowadzonego przez Tyre Reviews, a silnik Ferrari V8 z modułem filtrowania Sogefi zdobył międzynarodową nagrodę “Silnik i układ napędowy roku“.

 

Grupa Auto Partner rozpoczyna Beta Testy nowego katalogu online APCAT przed oficjalnym uruchomieniem, które nastąpi 2 września tego roku.

 

Inter Cars zaprasza na sierpniowe szkolenia, w ramach których odbędzie się ponad 50 zróżnicowanych spotkań szkoleniowych zarówno dla rynku osobowego, jak i ciężarowego.

 

Petronas Lubricants International (PLI) rozpoczyna poszukiwania inżyniera, którego zadaniem będzie techniczne wsparcie zespołu Formuły 1.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).